برای خرید از سایت در ابتدا باید در قسمت بالا سمت چپ بر گزینه ثبت نام / ورود کلیک کنید و با وارد کردن نام کاربری یا رمز عبور وارد حساب کاربری خود شوید. سپس شما امکان این را دارید که از آمازون، ایبی و انواع سایت های کشور های مختلف ثبت سفارش کنید که آموزش آن در پایین آورده شده است.

شرایط عضویت کاربر

در مورد اشخاص حقیقی تنها اشخاص 18 سال و بالاتر می‌توانند به عضویت لک‌لک درآمده و از خدمات آن در مقام خریدار استفاده کنند. افراد زیر 18 سال باید تحت نظر والدین یا قیم قانونی خود از وب‌سایت استفاده کنند. اشخاص حقوقی که در دفاتر ثبت شرکت‌ها و مؤسسات غیرتجاری جمهوری اسلامی ایران به ثبت رسیده باشند نیز می‌توانند عضو این سایت شده و از خدمات سایت استفاده کنند.

تعیین نام کاربری و رمز عبور

برخی از خدمات ارائه شده در وب‌سایت نیازمند ثبت‌نام کاربری است. با ثبت‌نام کاربری شما موافقت می‌کنید که اطلاعات دقیق و معتبری از خود ارائه دهید و درصورت هرگونه تغییر، این اطلاعات را به‌روزرسانی کنید. هر کاربری در این وب‌سایت به تنهایی مسئول حفظ نام کاربری و رمز عبور خود است و شخصاً مسئول هرگونه فعالیت تحت نام کاربری خود را بر عهده دارد.

عضویت در «لک‌لک» رایگان است‌. جهت استفاده از خدمات سایت، کاربر می‌بایست هنگام ثبت نام، نام کاربری و رمز عبور برای خود تعیین کند. با انتخاب نام کاربری و رمز عبور و تأیید آن توسط سایت، کاربر به عضویت سایت درآمده و مسئولیت کلیه امور انجام شده توسط وی در سایت به عهده کاربر خواهد بود. در غیر این صورت، استفاده از خدمات لک‌لک مجاز نبوده و هرگونه دسترسی یا استفاده، به معنای تجاوز به حقوق لک‌لک است و پیگرد قانونی دارد. سایت لک‌لک مجاز است به صورت مستقیم یا غیرمستقیم اطلاعاتی را که برای تأیید هویت كاربر ضروری است کسب کند. پرسش از كاربر برای دریافت اطلاعات تکمیلی‌، درخواست تأیید پست الکترونیکی‌، استعلام و تحقیق در مورد صحت اطلاعات مرتبط با کارت‌ها یا حساب‌های معرفی‌شده‌ برخی از مصادیق این امر تلقی می‌شوند.