دسته‌بندی نشده

خرید لپ تاپ از سایتهای خارجی

خرید لپ تاپ از سایتهای خارجی

خرید لپ تاپ از سایتهای خارجی

لپ ‌تاپ امروزه به یکی از ابزار های بسیار پر استفاده و پرطرف‌دار تبدیل‌شده است که بدون وجود آن ممکن است انجام بسیاری از فعالیت ‌ها برای ما سخت باشد. ما امروز قصد داریم برای شما در رابطه با خرید لپ ‌تاپ صحبت کنیم اما موضوع بحث ما فقط خرید لپ ‌تاپ نخواهد بود، بلکه ما می‌خواهیم موضوع بحث را کمی خاص‌تر و مخصوص تر در نظر بگیریم و برای شما در رابطه با خرید لپ تاپ از سایتهای خارجی صحبت کنیم. همان ‌طور که همه شما می‌دانید، ممکن است که کشور ما ایران در ساخت و تولید انواع مختلف ابزار ها و وسایل پیشگام و قدرتمند باشد، اما هنوز برخی از لوازم وجود دارند که انواع خارجی آن ‌ها بهتر و باکیفیت‌تر هستند و بیشتر به کارمان می‌آیند. لپ ‌تاپ یکی از این ابزار ها می‌باشد که متأسفانه کشورمان ایران کارخانه و برند خاصی برای تولید آن ‌ها ندارد. به ‌همین دلیل ما مجبور هستیم که از برند های خارجی برای تهیه و استفاده از لپ ‌تاپ استفاده کنیم. توجه نمایید که شما می‌توانید به ‌راحتی و بدون هیچ‌ گونه مشکلی از نمایندگی‌ هایی که در کشور ما وجود دارند به خرید لپ‌تاپ بپردازید. حتی شما می‌توانید از سایت ‌های ایرانی نیز برای خرید لپ‌ تاپ اقدام کنید. اما به دلیل این ‌که همه انواع لپ ‌تاپ ‌ها در کشورمان وجود ندارند و همچنین این نمایندگی‌ ها ممکن است سود های هنگفتی را روی محصولاتی که به ایران وارد می‌کنند ‌بکشند، شما می‌توانید با روش خرید لپ تاپ از سایتهای خارجی مانند آمازون و ایبی، به‌ راحتی و بدون هیچ‌ گونه مشکلی لپ تاپ مورد نظر خودتان را خریداری کنید و آن را درب منزل خودتان تحویل بگیرید. اگر شما نیز می‌خواهید بیشتر در رابطه با نحوه خرید لپ ‌تاپ از سایتهای خارجی بدانید ما را تا انتهای این مطلب همراهی کنید.

خرید لپ تاپ از سایتهای خارجی

آیا شما واقعا به لپ تاپ نیاز دارید؟ از کدام نوع؟

توجه نمایید که شما باید قبل ‌از مراجعه و اقدام به خرید لپ تاپ از سایتهای خارجی به‌ صورت کامل چشم ‌انداز خود و هدف خود را از خرید لپ‌ تاپ مشخص کنید تا متوجه شوید که کدام نوع لپ ‌تاپ برای شما مناسب‌تر و مفید تر خواهد بود. به این موضوع توجه نمایید که شما می‌خواهید از لپ ‌تاپ چه استفاده ‌هایی داشته ‌باشید و هدف شما از خریدن لپ ‌تاپ چیست تا بتوانید یک لپ ‌تاپ متناسب با نیاز های خود را برای خودتان خریداری کنید تا از هدر رفت هزینه خود جلوگیری کنید. شاید با خریدن لپ ‌تاپ ‌های بسیار پیشرفته شما تنها هزینه خودتان را هدر داده باشید و با خرید لپ ‌تاپ‌ های معمولی نیز بتوانید اهدافی که می‌خواهید را پیاده کنید. توجه نمایید که تمامی لپ ‌تاپ ‌هایی که ساخته می‌شوند مخاطبین یکسانی ندارند. این لپ‌ تاپ ‌ها معمولاً با اهداف گوناگونی طراحی و تولید می‌شوند. برای مثال شما با خرید لپ ‌تاپ ‌های گیمینگ قیمت ‌های بسیار بالایی دارند و متناسب با ساختار بازی‌ ‌های رایانه‌ای طراحی‌شده‌اند تنها برای استفاده‌های روزمره خودتان، هزینه خودتان را هدر خواهید داد زیرا با یک لپ‌ تاپ معمولی نیز می‌توانستید به ‌راحتی و بدون هیچ ‌گونه مشکلی به اهداف خودتان برسید. اگر شما لپ ‌تاپ را برای استفاده ‌های روزمره می‌خواهید می‌توانید از لپ ‌تاپ ‌های ساده و عادی که امروزه در تعداد بسیار بالا توسط برند های گوناگونی طراحی می‌شوند استفاده کنید تا بتوانید با صرفه ‌جویی در هزینه‌ های خودتان یک لپ‌تاپ عالی را برای خودتان بخرید. توجه نمایید درست است که امروزه لپ ‌تاپ‌ ها یک جایگزین عالی برای رایانه ‌های رومیزی هستند؛ اما یک لپ ‌تاپ هیچ‌گاه نمی‌تواند جای یک رایانه‌ی رومیزی را بگیرد و همیشه بیس و پایه استفاده از سیستم و رایانه؛ کامپیوتر و سیستم رومیزی خواهد بود.

خرید لپ تاپ از سایتهای خارجی

برای خرید لپ‌ تاپ از سایتهای خارجی به چه ویژگی هایی از این سایت ها توجه داشته باشیم؟

توجه نمایید که لپ ‌تاپ یک وسیله بسیار کاربردی می‌باشد و قیمت نسبتاً بالایی دارد. شما به ‌هیچ ‌عنوان نباید برای خرید این لپ ‌تاپ ‌ها ریسک کنید، به‌ همین دلیل شما باید تمام تلاش خودتان را بکنید که برای خرید لپ تاپ از سایتهای خارجی به سراغ بهترین و با اعتماد ترین سایت بروی تا خدای ‌نکرده هیچ ‌گونه مشکل خاصی در زمینه خرید و یا تحویل گرفتن لپ ‌تاپ برای شما به وجود نیاید. ما در ادامه قصد داریم که ویژگی‌ های سایت خوب برای خرید لپ ‌تاپ را نام ببریم تا بتوانید با توجه به این ویژگی‌ ها، یک سایت عالی را برای خودتان خریداری کنید. آمازون یکی از این سایت ‌ها می‌باشد که شما می‌توانید برای خرید لپ ‌تاپ از آمازون در هر ساعت از شبانه ‌روز و با اعتماد کامل اقدام نمایید زیرا این سایت امتحان خودش را در رابطه با اعتماد کاربران پس داده و یک سایت مطمئن می‌باشد.

سابقه عالی

از اولین مورد از ویژگی‌ های یک سایت خوب برای خرید لپ ‌تاپ از سایتهای خارجی این می‌باشد که شما به سابقه و سال تاسیس این سایت دقت داشته باشید. توجه به سابقه یک سایت می‌تواند دید بازی نسبت ‌به نحوه کارکرد سایت به شما بدهد و می‌تواند باعث شود که شما متوجه شوید که این سایت چگونه با کاربران و مشتریانش رفتار می‌کند. در زمینه شناخت سابقه و نحوه پاسخ‌ گویی سایت برای خرید لپ تاپ از سایتهای خارجی شما می‌توانید به قسمت پرسش ‌و پاسخ سایت مراجعه فرمایید تا متوجه شوید که افرادی که قبلاً از این سایت‌ ها خرید کرده‌اند تا چه حد از خدماتی که این سایت برای آن‌ ها ارائه می‌کنند راضی هستند. با خواندن این قسمت شما می‌توانید متوجه شوید که این سایت چقدر پاسخ ‌گو می‌باشد و چقدر برای مشتریانش احترام قائل است. توجه نمایید که در صورت تحویل کالا با مشکل و خرابی شما باید بتوانید بدون هیچ‌ گونه دغدغه‌ای کالا را مرجوع کنید تا بتوانید یک نسخه‌ای دیگر از آن را دریافت کنید. اگر سایت در این زمینه هیچ خسارتی را نکند و مسئولیتی در قبال کالای خراب‌ شده را نداشته باشد، شما نه ‌تنها هزینه و وقت خودتان را هدر داده‌اید، بلکه از نظر روانی نیز در فشار خواهید بود. به‌ همین دلیل سعی کنید که حتما در رابطه با نحوه پاسخ‌گویی و خدمات پس ‌از فروش سایت خارجی تحقیق کنید تا متوجه شوید که این سایت به مشتریانش وفادار خواهد بود و برای خدمت به مشتریانش تلاش می‌کند یا خیر.

خرید لپ تاپ از سایتهای خارجی

خرید لپ تاپ از سایتهای خارجی

ارائه اطلاعات دقیق از محصولات

از دیگر ویژگی ‌هایی که شما باید هنگام خرید لپ تاپ از سایتهای خارجی به آن توجه داشته باشید این است که آیا شرایطی که شما قصد خرید از آن را دارید اطلاعات دقیق و جامع و کاملی در رابطه با محصول مورد نظر شما ارائه می‌کند یا خیر. توجه نمایید که ما پیش‌تر برای شما گفتیم قبل ‌از خرید و اقدام به گشتن برای پیدا کردن لپ ‌تاپی که مورد نظر شماست، سعی کنید یک لپ ‌تاپ متناسب و کاربردی را برای خودتان انتخاب کنید. اما اگر شما حدود ویژگی‌ های لپ‌تاپی که مناسب شماست را می‌دانید و می‌خواهید از میان لپ ‌تاپ‌ های موجود یکی از مناسب‌ترین آن‌ ها را برای خودتان انتخاب کنید، باید برای خرید لپ تاپ از سایتهای خارجی به سراغ سایتی بروید که اطلاعات کامل و جامع محصولات را دارا باشد تا شما بتوانید با توجه به اطلاعات موجود در سایت مناسب‌ترین و مفیدترین لپ ‌تاپ را برای خودتان انتخاب کنید و آن را خریداری کنید. توجه نمایید که این اطلاعات باید به ‌صورت باکیفیت، کاملاً دقیق، و مهندسی شده در اختیار شما قرار بگیرد و دید بازی نسبت‌ به ویژگی ‌های یک لپ‌تاپ افراد بدهند، در کنار دقیق بودن، این اطلاعات باید ساده و قابل ‌فهم باشند تا همه افراد و همه آحاد جامعه بتوانند متوجه منظور اعداد و ارقام نوشته‌ های انگلیسی در یک سایت بشوند. در کنار اطلاعات دقیق، سایت‌ ها می‌توانند یک توضیح جامع و کامل در رابطه با ویژگی ‌های لپ ‌تاپ نیز داشته باشند تا بتوانند دید بازی به مشتریان بدهند. اطلاعات دقیق لپ‌ تاپ معمولاً به ‌صورت لیست شده در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد تا آن‌ ها بتوانند سریع‌تر ویژگی‌ های لپ‌تاپ مورد نظر خودشان را مشاهده فرمایند اما در کنار این اطلاعات لیست شده، بهتر است که به هنگام خرید لپ تاپ از سایتهای خارجی سایت مورد نظر توضیح جامع و کامل در رابطه با ویژگی‌ های این محصول را نیز داشته باشد تا شما بتوانید با دید بازتری به خرید لپ ‌تاپ اقدام کنید.

خرید لپ تاپ از سایتهای خارجی

تنوع محصولاتی که یک سایت آن را ارائه می‌کند 

مورد سوم و ویژگی سومی که شما باید آن را در سایتی که می‌خواهید از آن لپ ‌تاپ بخرید مشاهده کنید، این است که سایت باید تنوع محصولات بسیار بالایی داشته باشد. منظور ما از تنوع محصولات این است که شما از قبل سطح و ویژگی ‌های لپ ‌تاپ مورد نظر خودتان را بدانید، اما یک لپ ‌تاپ خاص را در نظر خود برای خرید نداشته باشید. در این زمینه شما باید حتما به یک سایتی که تنوع بسیار بالایی از محصولات را دارا می‌باشد مراجعه فرمایید تا بتوانید در زمینه خرید لپ تاپ از سایتهای خارجی با کمترین مشکل روبرو شوید. توجه نمایند که خرید بدون توجه به این موضوعات می‌تواند برای شما پشیمانی را در آینده به ارمغان بیاورد پس شما باید تمام تلاش خودتان را بکنید که تمامی لپ ‌تاپ‌ های کاربردی برای خودتان را بررسی نمایید تا بتوانید مناسب‌ترین و کاربردی‌ترین آن ‌ها را برای خودتان خریداری کنید. امروزه برند های بسیار متفاوت و گسترده‌ای در سراسر جهان به تولید لپ‌ تاپ می‌پردازند که شما می‌توانید با انتخاب کردن بهترین آن ‌ها یک لپ ‌تاپ متناسب و کاربردی را برای خودتان خریداری کنید و از استفاده کردن از آن لذت ببرید. پس در خرید لپ تاپ از سایتهای خارجی حتما سعی کنید که به تنوع محصولاتی که سایت دارد دقت داشته باشید تا بتوانید از یک سایت مورد اعتماد و مناسب برای خودتان خرید کنید.

خرید لپ تاپ از سایتهای خارجی

ضمانت سالم بودن کالا و ضمانت‌نامه بازگشت کالا در صورت داشتن مشکل

هنگامی ‌که ما به ‌صورت حضوری محصولی را تهیه می‌کنیم، تمامی ابزار ها و لوازم جانبی و نحوه کارکرد آن را تست می‌کنیم و بعد با پرداخت هزینه کالا را تحویل می‌گیریم و از آن استفاده می‌کنیم. این ‌موضوع تنها زمانی برای ما کارکرد خواهد داشت که از طریق خرید حضوری و مراجعه حضوری محصول مورد نیاز خودمان را تهیه نماییم، اما در زمینه خرید مجازی مانند خرید لپ تاپ از سایتهای خارجی شما امکان تست کالا را نداید و تنها زمانی می‌توانید آن را تست کنید که هزینه آن را پرداخت کرده باشید و کالا به دست شما رسیده باشد. در واقع شما اول کالا را می‌خرید و بعد آن را تست می‌کنید. در این زمینه به دلیل تست نشدن کالا ممکن است که مشکلاتی در آن وجود داشته باشد.اگر این اتفاق بیفتد، سایت مورد نظر باید ضمانت کند که در صورت وجود هرگونه مشکل در کالا، آن را باز پس خواهد گرفت و یک محصول سالم را به شما تحویل خواهد داد. توجه نمایید که این ‌موضوع یکی از موضوعات بسیار مهم و حیاتی هنگام خرید لپ‌ تاپ می‌باشد. در این زمینه شما می‌توانید از محصولاتی که دارای گارانتی و خدمات پس‌ از فروش مناسب می‌باشند استفاده کنید تا بتوانید در صورت خرابی بدون نیاز به بازگرداندن کالا آن را به نمایندگی ببرید و مشکلش را حل کنید و یا یک نسخه دیگر از محصول را تحویل بگیرید تا بتوانید بدون هیچ ‌گونه مشکلی از آن استفاده کنید.

خرید لپ تاپ از سایتهای خارجی

خرید لپ تاپ از سایتهای خارجی

یکی دیگر از ویژگی ‌هایی که شما حتما باید هنگام خرید لپ تاپ از سایتهای خارجی به آن توجه داشته باشید این است که آیا روند خرید این سایت روند ساده‌ای می‌باشد یا خیر. پیچیده بودن روند خرید ممکن است که برای کاربران خارجی مشکل ایجاد کند. ممکن است بسیاری از افراد به زبان انگلیسی آشنایی کاملی نداشته باشند و هنگام خرید دچار مشکل شوند. به ‌همین دلیل سایت ‌های خارجی که شما قصد دارید از آن ‌ها لپ‌ تاپ را بخرید باید تماماً روند ساده‌ای را برای پرداخت هزینه و خرید کالا داشته باشند و به ‌صورت واضح و کامل شما را در جریان مرحله ارسال کالا قرار دهند تا شما بتوانید بدون هیچ ‌گونه نگرانی و دغدغه‌ای منتظر رسیدن محصول به دست خودتان باشید. توجه نمایید از ویژگی ‌های مهم خرید اینترنتی این است که این خرید بسیار سریع و آسان می‌باشد. اگر سایت سریع بودن و آسان بودن نحوه خرید را در دستور کار خودش قرار نداده باشد، این ‌موضوع می‌تواند مشکلات زیادی را برای مشتریان به وجود بیاورد.

هنگام خرید لپ تاپ از سایتهای خارجی به کدام ویژگی های لپ تاپ دقت داشته باشیم؟

تا این ‌‌جای مطلب ما سعی کردیم که برای شما کمی در رابطه با خرید لپ تاپ از سایتهای خارجی صحبت کنیم و به شما بگویم که هنگام خرید لپ تاپ از سایتهای خارجی سعی کنید که به سراغ کدام سایت ‌ها بروید و ویژگی‌ های این سایت ‌ها را برای شما نام بردیم. اما حال ما می‌خواهیم در رابطه با خود لپ ‌تاپ صحبت کنیم و به شما بگوییم که هنگام خرید لپ تاپ از سایتهای خارجی مانند آمازون و سایر سایت‌ ها به چه مواردی دقت داشته باشید.

خرید لپ تاپ از سایتهای خارجی

خرید لپ تاپ از سایتهای خارجی

اولین مورد از مواردی که شما حتما هنگام خرید لپ ‌تاپ مورد توجه خودتان قرار دهید این است که پول و هزینه‌ای که شما می‌خواهید آن را در زمینه خرید لپ ‌تاپ خرج کنید چه مقدار می‌باشد. توجه نمایید که این موضوع خیلی مهم است که شما برای خرید لپ‌ تاپ‌ چقدر بودجه در دست دارید و چه نوع لپ ‌تاپی با کدام ویژگی ‌ها را می‌خواهید، تا بتوانید بهترین لپ ‌تاپ را برای خودتان بخرید. هر چقدر هزینه‌ای که شما برای خرید لپ ‌تاپ خرج ‌کنید بیشتر باشد، کیفیتی که یک لپ ‌تاپ دارد نیز بالاتر خواهد بود و به طبع مدت‌زمانی بیشتری برای شما کار خواهد کرد‌. در این زمینه شما می‌توانید با تحقیق در رابطه با قیمت لپ ‌تاپ‌ ها و خرید از سایت ‌ها هنگامی ‌که آن‌ ها کمی تخفیف‌ دارند، یک لپ ‌تاپ باکیفیت با قیمت مناسب را برای خودتان خریداری کنید‌.

برنامه‌ های مورد نیاز و هدف خود از خریدن لپ تاپ را مشخص کنید

 

توجه نمایید که اگر شما لپ ‌تاپ را برای استفاده‌ های عادی خودتان و روزمره خودتان می‌خواهید می‌توانید از لپ‌تاپ‌ های معمولی استفاده کنید؛ اما اگر زمینه استفاده شما از لپ‌تاپ کمی تخصصی‌تر می‌باشد بهتر است که قبل ‌از خرید لپ ‌تاپ برنامه ‌هایی که می‌خواهید از آن‌ ها استفاده کنید و مورد نیاز شما می‌باشند را انتخاب کنید و با توجه به برنامه ‌های مورد نیاز خود، سعی کنید که یک لپ ‌تاپ مناسب را خریداری کنید. توجه نمایید که لپ ‌تاپی که شما می‌خرید باید برای شما کاربرد داشته باشد و شما بتوانید بدون هیچ ‌گونه مشکل و دغدغه‌ای از آن استفاده کنید و سعی کنید که لپ‌ تاپی را بخرید که برنامه ‌ها و سیستم‌ عامل‌ مورد نیاز شما به‌ راحتی در آن قابلیت اجرا شدن داشته باشد تا شما بتوانید لپ ‌تاپ خود را بدون هیچ ‌گونه مشکل و دغدغه‌ای خریداری کنید و از آن استفاده کنید.

خرید لپ تاپ از سایتهای خارجی

خرید لپ تاپ از سایتهای خارجی

آیا سیستم‌ عامل برای شما مهم است؟

همان‌ طور که ممکن است همه شما بدانید، سیستم‌ عامل لپ ‌تاپ ‌ها درست مانند سیستم ‌عامل تلفن ‌های همراه با یکدیگر متفاوت می‌باشند.‌ سیستم ‌عامل ‌های عمومی لپ‌ تاپ‌ ها همان ویندوز هایی می‌باشند که ما آن‌ ها را در انواع مختلفی مشاهده می‌کنیم. اگر دنبال یک لپ ‌تاپ متناسب هستید باید لپ ‌تاپی را بخرید که جدیدترین نسخه ویندوز که ویندوز ده می‌باشد را به‌ خوبی و بدون هیچ ‌گونه مشکلی پشتیبانی کند. اما اگر شما طرف‌دار محصولات شرکت اپل می‌باشید به شما پیشنهاد می‌کنیم که از لپ ‌تاپ‌ هایی که با سیستم‌‌ عامل مک او اس اجرا میشوند استفاده کنید. این لپ‌ تاپ ‌ها درست مانند تلفن ‌های همراه آیفون ویژگی ‌های مخصوص به خودشان را دارند و ممکن است کار کردن با آن ‌ها کمی برای شما سخت باشد اما به ‌هر حال با گذشت زمان متوجه خواهید شد که این لپ تاپ ها چگونه کار میکنند و راحت‌تر با آن‌ ها به اهداف خود خواهید رسید.

 

وزن لپتاپ 

از دیگر مواردی که شما هنگام خرید لپ تاپ از سایتهای خارجی دقت و توجه داشته باشید وزن لپ ‌تاپ می‌باشد. توجه نمایید که وزن لپ ‌تاپ مورد نظر شما باید به اندازه‌ای باشد که شما بتوانید به ‌راحتی آن را حمل کنید و برای جابه‌جایی آن به ‌هیچ ‌عنوان دچار مشکل نشوید. لپ ‌تاپ‌ هایی که قیمت بالاتری دارند معمولاً بسیار سبک‌تر هستند تا مشکلی برای حمل کردن برای صاحبانشان به وجود نیاید.

 

حافظه لپ تاپ

از دیگر مواردی که شما باید هنگام خرید لپ تاپ از سایتهای خارجی دقت و توجه داشته باشید این است که محل ذخیره ‌سازی لپ ‌تاپ شما چقدر فضا دارد و آیا این فضا برای شما کافی است یا خیر.

 

کارت گرافیک لپ تاپ 

کارت گرافیک لپ ‌تاپ یکی از مهم ‌ترین مواردی می‌باشد که شما حتما باید هنگام خرید لپ تاپ از سایتهای خارجی به آن دقت داشته باشید. اگر شما می‌خواهید لپ ‌تاپ را با اهداف گیمینگ و یا طراحی گرافیک استفاده کنید باید حتما از لپ ‌تاپ‌ ها با کارت و کارت گرافیک بالا استفاده کنید تا هنگام استفاده از آن‌ ها دچار مشکل نشوید و بتوانید بدون هیچ‌ گونه مشکلی از استفاده کردن از آن‌ ها لذت ببرید.

خرید لپ تاپ از سایتهای خارجی

نحوه خرید لپ تاپ از آمازون 

تا این‌ جای کار ما سعی کردیم که برای شما در رابطه با توجه به ویژگی ‌های سایت و ویژگی ‌های لپ ‌تاپ صحبت کنیم. و برای شما بگوییم که چگونه می‌توانید از یک سایت معروف خارجی مانند آمازون لپ ‌تاپ بخرید. اگر شما نیز میخواهید بیشتر در رابطه با خرید لپ تاپ از سایتهای خارجی و همچنین خرید لپ ‌تاپ از آمازون اطلاعات کسب کنید، به شما پیشنهاد می‌کنیم که این پاراگراف را تا انتها بخوانید. توجه نمایید که به ‌صورت کلی فروشگاه آمازون هیچ‌ گونه فروشگاه فیزیکی برای مراجعه و خرید محصولات دارا نمی‌باشد و شما برای خرید محصولات باید از طریق اینترنت اقدام کنید. به همین دلیل نحوه خرید از آمازون ممکن است کمی سخت و پیچیده باشد. در مرحله اول خرید لپ ‌تاپ از آمازون، شما ابتدا باید در این سایت یک اشتراک و حساب کاربری داشته باشید. بعد از ایجاد حساب، به لیست محصولات مراجعه فرمایید و لینک کالایی که می‌خواهید آن را خریداری کنید در قسمت مخصوص به خرید محصولات از آمازون، وارد کنید. بعد از این ‌که لینک کالای شما در این قسمت قرار گرفت، شما باید روی دکمه محاسبه قیمت کلیک کنید تا بتوانید به صفحه‌ی پرداخت بروید و هزینه را پرداخت کنید.‌ توجه نمایید که در این زمینه شما باید معادل ریالی کالا و همچنین هزینه گمرک را نیز پرداخت کنید تا محصول به دست شما برسد. بعد از آن درخواست شما برای کارشناسان شرکت آمازون ارسال خواهد شد و بعد درخواست شما تایید می‌شود.  بعد از آن منتظر بمانید تا کالا به دست شما برسد.

خرید لپ تاپ از سایتهای خارجی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *